strona główna | mapa serwisu

PATH

Specjalista do spraw zakupów

Opis stanowiska:

·         Prowadzenie projektów w obszarze technicznym zakupów dla firmy

·         Porównywanie i monitoring ofert dostawców, również pod kątem jakości i terminowości dostaw

·         Negocjacje cenowe i asortymentowe

·         Wyszukiwanie nowych dostawców

·         Przygotowanie projektu budżetu zakupowego oraz nadzór nad jego realizacją

·         Analiza rynku, monitoring konkurencji

·         Podejmowanie inicjatyw w celu generowania oszczędności

·         Realizowanie oraz rozwijanie strategii zakupowej w wybranych kategoriach

·         Udział we wdrażaniu nowych procedur zakupowych

·         Współpraca z innymi działami firmy

Wymagamy:

·         Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego technicznego

·         2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

·         Mile widziana znajomość programu Subiekt GT

·         Dobrej znajomości języka angielskiego

·         Biegłej znajomości MS Office

·         Zdolności negocjacyjnych i komunikacyjnych (zarówno w mowie jak i piśmie)

·         Umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie oraz pracy na samodzielnym stanowisku

·         Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

·         Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·         Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

·         Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

·         Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilną formę zatrudnienia

·         Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii

·         Duże pole do samodzielnego działania

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mazata.pl.