strona główna | mapa serwisu

PATH

Konstruktor

Opis stanowiska:

·         Projektowanie maszyn i urządzeń

·         Projektowanie i wdrażanie prototypów  nowych urządzeń

·         Analiza i optymalizacja konstrukcyjna istniejących oraz nowych prototypów

·         Sporządzanie dokumentacji technicznej 3D oraz dokumentacji wykonawczej 2D.

·         Inwentaryzacja i pomiary u klientów

·         Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji techniczno-ruchowej wdrażanych maszyn i urządzeń

·         Współpraca z zespołem monterów i rozwiązywanie problemów wynikłych w trakcie montażu

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

·         Doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych w tym urządzeń transportu bliskiego - 2 lata

·         Dobra znajomość oprogramowania Solid Works/Solid Edge, CAD, MS Office

·         Wiedza z materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania (obróbka plastyczna metali, łączenie metali, obróbka skrawaniem, wykończenie powierzchni itp.)

·         Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·         Wiedza w zakresie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych

·         Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilną formę zatrudnienia

·         Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii

·         Duże pole do samodzielnego działania

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mazata.pl.