strona główna | mapa serwisu

PATH

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

·         pozyskiwanie nowych klientów

·         utrzymywanie kontaktów z klientami

·         przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

·         przekazywanie zamówień klientów do  realizacji

·         Aktywna współpraca z innymi pracownikami firmy

Wymagania:

·         doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych (mile widziane doświadczenie w zakresie urządzeń transportu wewnętrznego)

·         mile widziane wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

·         wiedza z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta

·         dobra znajomość komputera (MS Office)

·         umiejętności handlowe

·         systematyczność i wysoki stopień zorganizowania

·         łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

·         prawo jazdy kategorii B

·         znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilną formę zatrudnienia

·         Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii

·         Duże pole do samodzielnego działania

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mazata.pl.